Předsudky

9. prosince 2012 v 21:44 | Vik*
Tenhle článek píšu, protože jsem se nedávno pohádala s holkou, která tvrdila, že Justin Bieber je gay.

Žijeme v takovém světě, kde kluk, který dbá na svůj vzhled je hned považován za gaye. Nechápu to a nesnáším, když to někdo říká. Znám i takové lidi, kteří tvrdí, že nemají absolutně nic proti homosexuálům ale když vidí fotku Justina Biebra nebo One Direction hned spustí: ,,Fůj, buzny." Tak ať se sakra rozhodnou. A i kdyby přece byli na kluky, je na tom něco špatného? Vždyť když je holka lesba, nikomu na tom nic nevadí.
Před nedávnem jsem se pohádala s klukem z vyšší třídy, který tvrdil, že One Direction jsou buzny, homoklády a bůh ví co ještě... A řekl mi, že JÁ jsem ta trapná, když je poslouchám. Tohle mě naprosto vytočilo a tak jsem mu napsala:
,,Promiň, ale víš ty o nich vůbec něco? Přečetl sis nějaký článek, který by tohle dosvědčoval? Ne, nepřečetl, protože žádný takový není. A je mi tě opravdu líto, pokud to, co si právě řekl, si myslel vážně. A i kdyby byli gayové co na tom? Tvé hloupé argumenty, by na tom nic nezměnily. To co jsi mi právě napsal pouze dokazuje, že patříš ke skupině upjatých, odsuzujích a homofóbních zvířat. Prosím MYSLI, než cokoli vypustíš z úst. Myslím, že většina z nás by to ocenila."
A on mi neodpověděl :D MUHEHE. Když jsem se ho ve škole ptala, proč mi neodpověděl, jestli mu došly argumenty pouze se vymluvil na to, že mu nejel internet. Ale od té doby přede mnou nikdy nezmínil, že jsou gayové. A vlastně už nikdo to přede mnou nezmínil.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Annette Annette | 10. prosince 2012 v 15:29 | Reagovat

Vzhledem k tomu, že jsem Belieberka a Directionerka, byla bych schopná trhat hlavy těm, kteří na ně nadávají.
Kromě těch, kteří jsou mí kamarádi, to je jasné, to vždy jen tak přehlédnu jako nic :D
Jasně, každý má právo říct svůj názor, ale tvrdit o někom že je gay a vůbec nic o něm nevědět, to je fakt inteligence na bodu mrazu... :D

2 Mrs. Cullen Mrs. Cullen | E-mail | Web | 11. prosince 2012 v 21:02 | Reagovat

Frajerka :) Hezky si mu to nandala ;)) Já sem Direcionerka, takže chápu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama