Prosinec 2012

18. 12. 2012

18. prosince 2012 v 18:12 | Vik* |  Naše kecy
Takže, dneska byl den absolutně pod psa. Po dlouhé době jsem jela tramvajkou, a hádejte na koho jsem nenarazila? Na revizora -_-. Samozřejmě, že jsem u sebe lístek neměla. Takže po mě dožadoval doklady, aby se přesvědčil, že mi je opravdu čtrnáct. No a já u sebe žádné neměla, takže mě musel nechat jít... Muhehe.
Jinak každopádně dneska kámošku rozbolela v matice hlava, a ten debil profesor ji seřval, že to jen hraje, protože jsme měli psát test. Jako chápete to? Chudák ona tam potom brečela. Samozřejmě, že si pro ní přijeli rodiče a stěžovali si na toho blbce. Dobře mu tak. Nikdo ho nemá rád, protože pořád křičí.
Po škole jsme potom jeli s kámoškou do Karoliny a já mám KONEČNĚ nakoupené dárky! Teda až na taťku. Absolutně nemám páru co mu mám koupit. Uvažovala jsem o nějaké drogerce nebo tak, ale potom jsem to zavrhla, jelikož on si na něčem takovém moc nepotrpí... Ale tak hlavně, že mám pro kámošky a mamku nakoupené dárky :)

Víkend :33

14. prosince 2012 v 17:07 | NikoL |  Naše kecy
Konečně po dlouhé době je tu víkend <3 Co plánujete? Naši jedou pryč, takže je to supér. Za chvíli ke mně přijde Viky, musím ji jít naproti, protože jede vlakem :/. Je to docela daleko, ale co bych pro ni neudělala, že ? Zítra máme v plánu jít s pár kámoškama do shoppinu nakoupit dárky na Vánoce. Naše nová třídní učitelka je totiž tak blbá, že dneska jsme si losovali komu budeme kupovat dárky. BOŽE, kráva jedna blbá !(Pardon za to vyjadřování, ale u ní to jinak nejde :D) No samozřejmě jsem si vytáhla Tomáše, ale potom jsem to vyměnila s Davidem a s pár dalšími lidmi a mám jednu z mých kámošek :D Opravdu nechápu, na co jsme si to losovali, když si to stejně všichni vyměnili. To už jsme se mohli rovnou rozdělit do dvojicí ne ?Milý Ježíšku...

13. prosince 2012 v 17:10 | Vik*
Takže když už se nám ty Vánoce blíží, tak se chci zeptat, psali jste už Ježíškovi? Popřípadě máte už koupené dárky? Já teda ještě ne, a ani nevím kdy je koupím. Minulý rok jsem je kupovala den před Vánoci :D Ale plánuju, že si zajedu tento víkend s kámoškou do Karoliny, tak snad něco vyberu. Hlavně pro taťku, co mu kupujete vy? Já nemám ani šajna. On už všechno má :/ Jinak vyměňujete se ve třídě dárky? My máme novou třídní učitelku a ta chce udělat nějakou pošahanou tombolu. Blbka, co mám asi tak koupit, aby to bylo pro kluka i pro holku?
Jinak já už Ježíškovi psala, ale taťkovi na e-mail :D Přála jsem si iPod a sluchátka. První betsy (ty normální do uší, ne ty otřesné PC sluchátka), ale potom, když jsem zjistila, že to stojí 4 ooo,- tak to asi nedostanu no :D Neznáte někdo nějaké dobré sluchátka do 1 ooo,- ? Jinak možná hrozí, že k nám přímo na Vánoce přijede děda. Nééé, já nechci :( Furt se jenom čumí na bednu a já si nemůžu ani na Simpsonovi přepnout. U mě v pokoji mi televize nejede a můj fotr je moc líný ji zprovoznit, takže znovu super strávené svátky.

P.S. - Byli jste už někdo na Rozbřesk 2. část? S kámoškou plánujeme, že tam zajdeme, tak bych chtěla slyšet, která část byla lepší ?

Sníííh

11. prosince 2012 v 18:31 | Vik* |  Naše kecy
Čaute děcká. Chtěla bych se zeptat, myslíte, že sníh vydrží do Vánoc ? Protože v každých novinách píšou naprosto něco jiného :D Ale samozřejmě pokud nějaké ty Vánoce budou, že jo /21.12./
Dneska jsme s kámošema stavěli sněhuláka, a moc se nám nepovedl teda. Vypadal spíše jako prostá kopa sněhu. Ale byl to náš milovaný Alois :D Já už chci lééto <3. Sice miluju sníh, ale nesnáším tu zimu. Proč nemůže sněžit v létě ?
P. S. - Sorry, že je to takový krátký článek, ale musím s mamkou za nějakýmá známýma. GRRR! Jak mě se tam nechce.

Někdo šikovný ? :D

10. prosince 2012 v 20:09 | Vik* a NikoL
Ahojte, neznáte někoho kdo to umí ve Photoshopu a v takových těch podobných blbostech ? My dvě jsme na to totiž totálně levé. :D Píšeme totiž spolu jednu FF (fan fiction) a potřebovaly bychom nějaký pěkný obrázek :D Takže pokud jste v tom dobří, nebo někoho znáte, prosím, napiště. Budeme vám vděčné :)

Nachcípaná :D

10. prosince 2012 v 18:48 | NikoL |  Naše kecy
Táákže, tenhle víkend by naprosto boží. Lepší být nemohl. Kámoška v pátek měla oslavu 15. narozek a pozvala nás tam s Vikčou. Měla úplně nádherný barák, a její táta taky nebylo zrovna nejhnusnější :D. Samozřejmě, že jsme šli se ven koulovat a všichni tam měly oteplováky, rukavice apod... Jenom já tam jediná v riflích :D Ani rukavice ani čepici jsem neměla. No, a samozřejmě ona má takové starostlivé rodiče a ten její táta mě napomínal ať si vezmu něco kolem krku, že budu nemocná. Samozřejmě, že jsem si nic nevzala. No a na druhý den jsem se probudila a bolelo mě v krku jak sviňa :D. No ale mělo to nějaké plus, dneska jsem byla totálně nachcípaná takže jsem nešla do školy. Zrovna jsme psali z fyziky. MUHEHE :D

Předsudky

9. prosince 2012 v 21:44 | Vik*
Tenhle článek píšu, protože jsem se nedávno pohádala s holkou, která tvrdila, že Justin Bieber je gay.

Žijeme v takovém světě, kde kluk, který dbá na svůj vzhled je hned považován za gaye. Nechápu to a nesnáším, když to někdo říká. Znám i takové lidi, kteří tvrdí, že nemají absolutně nic proti homosexuálům ale když vidí fotku Justina Biebra nebo One Direction hned spustí: ,,Fůj, buzny." Tak ať se sakra rozhodnou. A i kdyby přece byli na kluky, je na tom něco špatného? Vždyť když je holka lesba, nikomu na tom nic nevadí.
Před nedávnem jsem se pohádala s klukem z vyšší třídy, který tvrdil, že One Direction jsou buzny, homoklády a bůh ví co ještě... A řekl mi, že JÁ jsem ta trapná, když je poslouchám. Tohle mě naprosto vytočilo a tak jsem mu napsala:
,,Promiň, ale víš ty o nich vůbec něco? Přečetl sis nějaký článek, který by tohle dosvědčoval? Ne, nepřečetl, protože žádný takový není. A je mi tě opravdu líto, pokud to, co si právě řekl, si myslel vážně. A i kdyby byli gayové co na tom? Tvé hloupé argumenty, by na tom nic nezměnily. To co jsi mi právě napsal pouze dokazuje, že patříš ke skupině upjatých, odsuzujích a homofóbních zvířat. Prosím MYSLI, než cokoli vypustíš z úst. Myslím, že většina z nás by to ocenila."
A on mi neodpověděl :D MUHEHE. Když jsem se ho ve škole ptala, proč mi neodpověděl, jestli mu došly argumenty pouze se vymluvil na to, že mu nejel internet. Ale od té doby přede mnou nikdy nezmínil, že jsou gayové. A vlastně už nikdo to přede mnou nezmínil.


O nás

9. prosince 2012 v 21:41 | Vik* a NikoL
Vik* - Jmenuji se Vikorie a je mi 14 let. Nesnáším svoje jméno, protože mi často lidi říkají Cabadaj :D Ale jenom kluci. Své příjmení nebudu radši zveřejňovat. Ráda sportuji. Ve svém volném čase hraju badminton, tenis, squash. To, co mě ale nejvíce baví a nejvíce jde je přehazovaná. Pak také ráda čtu a píšu povídky. Hlavně fan fiction :D Má nejoblíbenější zpěvačka je Paloma Faith. Miluji její písničku Picking up the pieces a New York. Pak také miluji kapelu One Direction. Můj oblíbenec je Niall. Žeru jeho smích :D Jediné co se mi na sobě líbí jsou mé oči, které jsou světle zelené barvy. Mé vlasy jsou hnědé a kudrnaté.

NikoL - Mé jméno je Nikola, je mi taktéž 14 let a chodím do třídy s Vik. Mám rovné blonďaté vlasy a modré oči. Miluju Vikiiny oči <33 Ze všeho nejraději tančím a hraju na klavír. Chodím taky na přehazovanou protože mě Vikina donutila. Ráda taky píšu fan fiction, ale nejsem v tom tak dobrá jako Viky, která má vždycky originální náapady. Mými nejoblíbenějšími zpeváky jsou Adele, Robbie Willams a Celeste Buckingham. Písničku Candy bych mohla poslouchat 24hodin denně a nikdy by mě neomrzela. Mým snem je se odstěhovat do Londýna protože tam pořád prší a já miluju gumáky :D.

*Pokud máte nějaké otázky klidně se ptejte. Budeme jen rády :))


Rubriky

9. prosince 2012 v 20:05 | Vik* a NikoL

- Časem tady těch rubrik přibude -